“MEKAN2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması” Ödül Töreni ve Kolokyumu

“MEKAN2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması”

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen “MEKAN2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması”nın ödül töreni ve kolokyumu, 7 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Microsoft Teams üzerinden online olarak gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını; Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Güzel, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu ile İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülay Usta’nın yaptığı ödül töreninde ana sponsor firma temsilcisinin de gerçekleştirdiği konuşmadan sonra ödül ve mansiyon kazanan öğrenciler anons edildi.

Ödül töreninin ardından moderatörlüğünü İç Mimar Jale Kulin’in yaptığı kolokyumda; jüri üyeleri Prof. Dr. Gülay Usta, Prof. D. İnci Deniz Ilgın, Prof. Dr. Burçin Cem Arabacıoğlu, Prof. Dr. Rana Kutlu, tasarımcı Tanju Özelgin, Mimar Levent Çırpıcı, Mimar Görkem Volkan, İç Mimar Cem Cemal Çobanoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Rahşan Karabetça ve Öğr. Gör. Merve Aşcıoğlu tarafından yarışmanın değerlendirme süreciyle ilgili açıklamalar yapıldı. Geniş katılımla gerçekleştirilen etkinlik, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.