“Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” Dersi Seminer Serisi-3

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde Dr. Öğr. Üyesi Handan Güzelci tarafından yürütülen “Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” dersi kapsamında düzenlenen seminer serisinin üçüncüsü, 12 Kasım Perşembe günü saat 09.15’te Filika Tasarım Kurucusu Sanatçı Selçuk Artut’un katılımıyla CATs Meetings üzerinden gerçekleştirildi.
 

“Mimari Mekân ve Renk Tasarımı”

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, 2020-2021 Güz Yarıyılı seminerleri kapsamında, 19 Kasım Perşembe günü webinar düzenledi. Etkinliğe konuşmacı olarak konuşan Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğretim üyelerinden Sibel Ertez Ural, “Mimari Mekân ve Renk Tasarımı” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.
 

“Mimari Mekan ve Renk Tasarımı”

İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, 2020-2021 Güz Yarıyılı seminerleri kapsamında “Mimari Mekan ve Renk Tasarımı” başlıklı bir webinar düzenleyecek. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğretim üyelerinden Sibel Ertez Ural’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 19 Kasım perşembe günü saat 13.00'te CATS platformunda gerçekleştirilecek.
 

“Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” Dersi Seminer Serisi-3

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde Dr. Öğr. Üyesi Handan Güzelci tarafından yürütülen “Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” dersi kapsamında düzenlenen seminer serisinin üçüncüsüne Filika Tasarım’ın kurucularından Selçuk Artut konuk olacak. Etkinlik, 12 Kasım Perşembe günü saat 09.15’te CATS Meetings üzerinden gerçekleştirilecek. 
 

“Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” Dersi Seminer Serisi-2

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde Dr. Öğr. Üyesi Handan Güzelci tarafından yürütülen “Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” dersi kapsamında düzenlenen seminer serisinin ikincisine TETRAZON'un Kurucusu, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı & Müzeolog Burçak Madran konuk oldu. Etkinlik, 5 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da CATS Meetings üzerinden gerçekleştirildi. 
 

“Beden Etkileşimli Teknolojiler” E-Atölyesi

İç Mimarlık Çevre Tasarımı Bölümü akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Derya Adıgüzel Özbek tarafından yürütülen “İÇM0942 Mekân-Beden Etkileşimi” dersi kapsamında “Beden Etkileşimli Teknolojiler” başlıklı e-atölye düzenlenecek. Yüksek İçmimar Ebru Yücesan’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 10 ve 17 Kasım 2020 tarihlerinde 09.00-12.00 saatleri arasında CATS Meetings üzerinden gerçekleştirilecek.

Yüksek İç Mimar Gülden Akıncı, “Mimari Analizler” Dersi Kapsamında “Kuzguncuk Evleri”ni Anlatacak

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde verilen “Mimari Analizler” dersi kapsamında Yüksek İç Mimar Gülden Akıncı üniversitemizin konuğu olacak. “Kuzguncuk Evleri”nin anlatılacağı etkinlik, 5 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da CATS üzerinden gerçekleştirilecek. 

“Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” Dersi Seminer Serisi-2: Burçak Madran

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Handan Güzelci tarafından yürütülen “Sergi ve Sergi Mekânları Tasarımı” dersi kapsamında düzenlenen seminer serisinin ikinci konuğu Tetrazon Kurucusu Burçak Madran olacak. Etkinlik, 5 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da CATS Meetings üzerinden gerçekleştirilecek.

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Mom Design Studio Ortaklarından Mert Bozkurt’u Konuk Etti

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, 2 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 11.00’de Dr. Öğr. Üyesi Handan Güzelci tarafından yürütülen “İÇM0914 Fuar Alanları Tasarımı” dersi kapsamında yurt içi-yurt dışında pek çok fuar standı tasarımı ve uygulaması yapan Mom Design Studio ortaklarından Mert Bozkurt’un konuşmacı olduğu bir seminer gerçekleştirdi.