Dr. Öğr. Üyesi Bilge Şan Özbilen, D2 Bina Akustiği Ölçümleri Sertifika Eğitimi Kapsamında Ders Verdi

 Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü akademisyenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Bilge Şan Özbilen; Türk Akustik Derneği (TAKDER) tarafından yürütülen, 12 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirilen "D2 Bina Akustiği Ölçümleri Sertifika Eğitimi" kapsamında, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde “Akustik Laboratuvarlar, Laboratuvar Ölçümleri ve Kullanılan Standartlar” konulu ders verdi.

“Mimarlar ve İç Mimarlar Sahnede”

Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Kulübü ile İç Mimarlık ve Tasarım Kulübü iş birliğinde geleneksel olarak düzenlenen “Mimarlar ve İç Mimarlar Sahnede” etkinliğine, 26 Aralık Pazartesi günü Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yaptı. Etkinlikte; yüksek onur derecesine sahip olan, yarışmalarda ödül alan ve sosyal sorumluluk projelerine katılan öğrencilerimize belgeleri takdim edildi. Etkinlik, Orkestra İKÜ'nün sahne performansı ile sona erdi.

“Mimarlar ve İç Mimarlar Sahnede”

Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Kulübü, İç Mimarlık ve Tasarım Kulübü ve Orkestra İKÜ iş birliğinde gerçekleştirilecek geleneksel “Mimarlar ve İç Mimarlar Sahnede” etkinliğine, 26 Aralık Pazartesi günü 15.00-18.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak. Yüksek onur belgelerinin takdim edileceği ödül töreni ile başlayacak etkinlik, Orkestra İKÜ’nün konseri ile devam edecek. 

"MEKAN2022 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışması” Ödül Töreni ve Kolokyumu

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından dokuzuncusu düzenlenen "MEKAN2022 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışması”nın ödül töreni ve kolokyumu, 14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 14.00’te Ataköy yerleşkemizdeki Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

“MEKAN2022 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışması” Ödül Töreni ve Kolokyumu

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından dokuzuncusu düzenlenen “MEKAN2022 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışması”nın ödül töreni ve kolokyumuna, 14 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 14.00’te Önder Öztunalı Konferans Salonu ev sahipliği yapacak.